دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

22 بهمن امسال شورانگیزتر از همیشه خواهد بود

 
تاریخ انتشار: 1398/11/20    

22 بهمن امسال شورانگیزتر از همیشه خواهد بود

چهلمین روز شهادت این سردار سپاه اسلام مصادف با ایام دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و این باعث هرچه شورانگیزتر شدن 22 بهمن امسال خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی جعفرطیاری قائم‌مقام ریاست دانشگاه ادیان و مذاهب در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه، از آمادگی مجموعه دانشگاه ادیان و مذاهب برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ماه و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

وی 22 بهمن امسال را نقطه عطفی در تاریخ 41 ساله انقلاب اسلامی دانست و گفت: شهادت سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی موجی از هم‌دلی و وحدت در میان تمام اقشار و جریان‌های سیاسی و فرهنگی کشور ایجاد کرد و این، چیزی نبود که از سوی دشمنان قابل پیش‌بینی باشد. چراکه وحدت و هم‌دلی میان ایرانیان و سراسر منطقه موجب یأس و سرخوردگی دشمن شد و جایگاه متزلزل آنان در منطقه را متزلزل‌تر کرد.

جعفرطیاری گفت: چهلمین روز شهادت این سردار سپاه اسلام مصادف با ایام دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و این باعث هرچه شورانگیزتر شدن 22 بهمن امسال خواهد شد.

قائم‌مقام ریاست دانشگاه ادیان و مذاهب در ادامه گفت: دشمن ادعا داشت که ایران اسلامی چهلمین سالگرد انقلاب خود را نخواهد دید، حال آن‌که این ادعا و آرزو نقش بر آب شد و نه‌تنها چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را پشت سر گذاشتیم، بلکه هم‌اکنون در آستانه چهل و یکمین سالگرد آن هستیم و این نیز تودهنی بزرگی بر دهان یاوه‌گویان است.

وی از دانشگاه ادیان و مذاهب به عنوان یکی از برکات نظام و انقلاب یاد کرد و گفت: آن‌چه در بیانیه رسالت دانشگاه ادیان و مذاهب مبنی بر همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه‌های اهل‌بیت علیهم‌السّلام آمده است، بخشی از آن چیزی است که انقلاب اسلامی به دنبال تحقق آن است و این را می‌توان در دانشگاه ادیان و مذاهب به عنوان ثمره انقلاب مشاهده کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی جعفرطیاری در پایان خاطرنشان کرد: هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر برنامه‌های متنوع علمی و فرهنگی از سوی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد و در 22 بهمن‌ماه نیز استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه ادیان و مذاهب در راهپیمایی این روز شرکت خواهند کرد و امیدواریم این مجموعه بتواند دین خود را به انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری ادا کند.


برچسب ها : مصطفی جعفرطیاری, انقلاب اسلامی, 22 بهمن, قاسم سلیمانی, دانشگاه ادیان و مذاهب

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده رسانه و ارتباطات

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز