دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

حضور جمعی از خواهران طلبه حوزه‌های علمیه استان ایلام در دانشگاه

 
تاریخ انتشار: 1396/12/26    

حضور جمعی از خواهران طلبه حوزه‌های علمیه استان ایلام در دانشگاه

جمعی از خواهران طلبه حوزه‌های علمیه استان ایلام در دانشگاه ادیان و مذاهب حضور یافتند و از نزدیک در جریان فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی آن قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب، جمعی از خواهران طلبه حوزه‌های علمیه استان ایلام روز شنبه 26 اسفندماه 96 در دانشگاه ادیان و مذاهب حضور یافتند و از نزدیک در جریان فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی آن قرار گرفتند.

خواهران طلبه حوزه‌های علمیه استان ایلام در سالن صدر دانشگاه ادیان و مذاهب با بیانات حجت‌الاسلام‌والمسلمین جعفرطیاری، قائم‌مقام ریاست و معاون فرهنگی دانشجویی در جریان اهداف و رسالت های آن قرار گرفتند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جعفرطیاری در این جلسه با اشاره به بیانیه رسالت دانشگاه، اهداف دانشگاه ادیان و مذاهب را همانند اهداف حوزه علمیه خواند که بر اساس رهنمودهای اهل‌بیت در راستای تقریب مذاهب و ادیان فعالیت می‌کند.

قائم‌مقام ریاست دانشگاه ادیان و مذاهب با اشاره به مناظرات امام رضا (ع) با پیروان سایر ادیان، این گونه گفتگوها در دانشگاه ادیان و مذاهب را برگرفته از همین سیره ائمه خواند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ادیان و مذاهب، همچنین با اشاره به رشادت‌های مردم ایلام در ایام جنگ تحمیلی و دفاع مقدس، رسالت امروز همه مردم ازجمله استان ایلام را حفظ دستاوردهای نظام و دفاع از ولایت دانست.

در بخش دیگری از این جلسه خواهران طلبه سؤالات خود را درباره دانشگاه ادیان و مذاهب مطرح کردند.

گفتنی است در آغاز این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی یاسمی فرد، نماینده دانشگاه ادیان و مذاهب در استان ایلام گزارشی از این استان و آمار حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌های آن ارائه کرد.


برچسب ها : خواهران طلبه, استان ایلام

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز